Duży wybór

Produkty sprawdzonych marek

Darmowa dostawa

Od 200 zł

Bezproblemowe zwroty

14 dni nabezłatny zwrot

Kategoria produktu

Kategoria: Balkoniki i podpórki

Balkonik do chodzenia to istotny sprzęt medyczny przeznaczony dla osób, które mają problemy z poruszaniem się i wymagają podparcia oraz asekuracji podczas chodzenia czy wstawania. Jest to zazwyczaj aluminiowa lub stalowa konstrukcja, której parametry można dostosowywać do osobistych potrzeb.

Podstawową funkcją balkonika jest ułatwienie poruszania się. Najczęściej korzystają z niego osoby starsze, z niepełnosprawnościami i schorzeniami narządu ruchu oraz problemami pionizacji. Dzięki takim przedmiotom pomocniczym można także wspomóc utrzymanie równowagi w czasie nauki chodzenia po przebytej chorobie lub urazie oraz sprawniejsze poruszanie się na co dzień osób starszych. Balkonik dla seniora sprawia, że starsi ludzie stają się bardziej niezależni i mobilni w wykonywaniu codziennych czynności, gdyż daje im on stabilność, jednocześnie zmuszając do aktywności i ruchu.

W naszej ofercie znajdziesz stabilny i funkcjonalny sprzęt, który zagwarantuje swobodę i wygodę ruchu. Posiadamy zarówno balkoniki kroczące, które dostosowują się do ruchów pacjenta, jak i te na kółkach, które zapewniają największą płynność podczas poruszania się. Posiadamy różne modele, dzięki czemu możesz wybrać odpowiednią mobilność w zależności od swoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz zarówno balkoniki z dwoma kółkami z przodu, które ułatwiają poruszanie się nieco bardziej niż balkonik kroczący, a także balkonik z trzema kółkami, który jest lżejszy i bardziej skrętny niż model czterokołowy. Balkonik na czterech kółkach również znajdziesz w naszym sklepie i świetnie sprawdzi się on w chodzeniu na zewnątrz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dzięki której znacząco zwiększysz komfort chodzenia i jakość życia. Uwaga: na balkonik rehabilitacyjny można uzyskać refundację z NFZ.

Wybierz producenta
Wybierz producenta
Filtruj wg ceny