Kategoria produktu

Kategoria: Kule ortopedyczne i laski

Kule ortopedyczne i laski to sprzęt medyczny, służący do podpierania się dla osób, które mają problemy z poruszaniem się i potrzebują wsparcia podczas nauki chodzenia po urazach i kontuzjach kończyn dolnych. Są niezbędne do utrzymania równowagi, gdyż wspomagają właściwe rozłożenie ciężaru ciała i odciążają chorą kończynę, świetnie sprawdzają się jako dodatkowa stabilizacja.

Kule inwalidzkie używane są przez osoby z problemami narządu ruchu, ale również przez osoby starsze. Takie produkty mają duże znaczenie we wsparciu mobilności osób starszych, gdyż zwiększają płaszczyznę podparcia, a wraz z tym poczucie stabilizacji.

W Senioralnym znajdziecie wiele rodzajów produktów medycznych, które ułatwią mobilność. W ofercie posiadamy zarówno laski, kule łokciowe, które są najbardziej popularne i wygodne, a także kule pachowe, które świetnie sprawdzają się, gdy rehabilitacja wymaga całkowitego odciążenia kończyny. Posiadamy także trójnogi i czwórnogi oraz niezbędne akcesoria. Oferujemy również możliwość wypożyczenia sprzętu.

Wybierz producenta
Wybierz producenta
Filtruj wg ceny