Kategoria produktu

Kategoria: Rehabilitacja i ćwiczenia

Zazwyczaj po doznaniu jakiegoś urazu lub w przypadku problemów zdrowotnych pacjentowi zalecana jest rehabilitacja, która umożliwia powrót do pełnej sprawności. W trakcie rehabilitacji pacjenci muszą wykonywać określone ćwiczenia, dobrane do indywidualnych predyspozycji.

By ćwiczenia przebiegały właściwie, często niezbędny jest specjalny sprzęt rehabilitacyjny, które znacznie ułatwi wykonywanie ich. Akcesoria do rehabilitacji można kupić do domowego użytku, ale znajdują się one także w wyposażeniu gabinetów fizjoterapeutycznych.

Oferujemy szeroki asortyment sprzętu rehabilitacyjnego, dzięki któremu jesteśmy w stanie dopasować odpowiednie produkty dla każdego klienta. W naszej ofercie znajdziesz m.in. piłeczki, które pomagają odbudować masę mięśniową, taśmy rehabilitacyjne, wspomagające naturalną pracę mięśni oraz wałki do masażu z kolcami, które wpływają na poprawę koordynacji ruchowej. Posiadamy również rotory do ćwiczeń usprawniających kończyny górne i dolne oraz poduszki sensomotoryczne do ćwiczeń koordynacyjnych i równoważnych, a także maty i poduszki do akupresury, które pomagają w zrelaksowaniu zmęczonego i napiętego ciała.

Wybierz producenta
Wybierz producenta
Filtruj wg ceny