Duży wybór

Produkty sprawdzonych marek

Darmowa dostawa

Od 200 zł

Bezproblemowe zwroty

14 dni nabezłatny zwrot

Kategoria produktu

Kategoria: Wózki inwalidzkie

Gdy aparat ruchu danej osoby uległ uszkodzeniu i nie jest ona w stanie samodzielnie się poruszać  bądź w przypadku osób starszych, u których słabną zdolności motoryczne, niezbędny okazuje się wózek inwalidzki. Jest to sprzęt pomocniczo-rehabilitacyjny, przeznaczony dla osób z dysfunkcjami ruchu. Umożliwia swobodne poruszanie się osobom niepełnosprawnym oraz po wszelkich urazach ortopedycznych i takich, które skutkują utrudnieniem w poruszaniu się. Model wózka inwalidzkiego powinien być indywidualnie dobrany do potrzeb osoby chorej.

Wózki gwarantują samodzielność i komfort w wykonywaniu codziennych czynności. Mogą być używane w mieszkaniu lub na zewnątrz. Służą do ogólnego przemieszczania się na niewielkie odległości, transportu i spacerów.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór wózków inwalidzkich dopasowanych do potrzeb każdego. Oferujemy wózki zrobione ze stopów lekkich oraz specjalne, przeznaczone dla osób leżących i bardzo wiotkich. Posiadamy również wózki stalowe, wózki z funkcją toalety, wózki transportowe czy XXL dla osób ciężkich lub bardzo ciężkich. Korzystając z filtrów możesz wybrać wózek inwalidzki, odpowiedni dla Twoich potrzeb.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wózków inwalidzkich. Na wózki inwalidzkie można otrzymać refundację z NFZ. W zależności od typu wózka możesz otrzymać od 600 zł do nawet 3000 zł refundacji. Możesz również skorzystać z naszej wypożyczalni sprzętu.

Wybierz producenta
Wybierz producenta
Filtruj wg ceny