Duży wybór

Produkty sprawdzonych marek

Darmowa dostawa

Od 200 zł

Bezproblemowe zwroty

14 dni nabezłatny zwrot

Łóżko elektryczne obniżone czterosegmentowe PROMETAL ELBUR PB 636 IV

7 000,00 

Potrzebujesz pomocy?

Nasi konsultanci chętnie Ci pomogą.

Porozmawiaj z konsultantem

9:00 – 17:00

Porozmawiaj z nami na czacie

Maksymalne obciążenie

Producent

Elbur, Prometal

Wymiary

Dostawa w wtorek, 4 czerwca

Łóżko do rehabilitacji PB 636 IV posiada nowoczesną konstrukcję leża i atrakcyjny wygląd, dzięki czemu harmonijnie wpisuje się w każde otoczenie. Bardzo istotną funkcją tego łóżka jest regulacja wysokości. Łóżko ELBUR PB 636 IV można opuścić do wysokości ok. 29 cm nad podłogę co zdecydowanie ułatwia pacjentom wchodzenie lub wstawanie z łóżka, zwiększając dodatkowo bezpieczeństwo pacjentów przy opuszczonych barierkach bocznych. Z uwagi na obniżoną wysokość leża, redukującą w znacznym stopniu możliwość odniesienia urazu w sytuacji przypadkowego wypadnięcia – model ten przeznaczony jest szczególnie dla osób
z chorobą Alzheimera oraz pacjentów o niższym wzroście.

Komfort prezentowanego łóżka rehabilitacyjnego dla seniora gwarantują wspomniane wczesniej funkcje jak np. regulacja wysokości leża. W pełni elektryczna regulacja pozwala na bezproblemowe korzystanie z powyższego produktu przez samego seniora czy personel placówki metycznej. Funkcja ta ma kolosalne znaczenie w przypadku osób otyłych i niskich gdzie wchodzenie i schodzenie z łóżka po operacjach ortopedycznych jak np. endoprotezy stanowi nie lada wyzwanie.

Kolejnym atutem jest dzielona barierka boczka, która jest składana – opuszczana. Ma to na celu poprawić bezpieczeństwo rehabilitacji osób oraz umożliwić bezproblemowe poruszanie się na łóżku. Dodatkowo ten model mebla posiada w górnej części solidny zintegrowany wysięgnik z uchwytem wspomagający podnoszenie się seniora czy osoby rehabilitowanej.

Niewątpliwie na uwagę zasługuje w pełni elektrycznie sterowane leże łóżka, które jest dzielone na 4 segmenty – dolne partie nóg, podudzia, pośladki, plecy. Dzięki temu niezależnie od gabarytów osoby możemy precyzyjnie ustawić kazdy z elementów tak, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę.

Maksymalne obciążenie

Producent

Elbur, Prometal

Wymiary

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Łóżko elektryczne obniżone czterosegmentowe PROMETAL ELBUR PB 636 IV”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *