Duży wybór

Produkty sprawdzonych marek

Darmowa dostawa

Od 200 zł

Bezproblemowe zwroty

14 dni nabezłatny zwrot

Stolik przyłóżkowy do posiłków RUBENS 3 ELBUR

900,00 

Potrzebujesz pomocy?

Nasi konsultanci chętnie Ci pomogą.

Porozmawiaj z konsultantem

9:00 – 17:00

Porozmawiaj z nami na czacie

Producent

Elbur

Dostawa w piątek, 24 maja

Stolik przyłóżkowy RUBENS 3 przeznaczony jest do doposażenia stanowisk opieki długoterminowej. Ten praktyczny stolik stanowi duże wsparcie dla użytkowników i opiekunów w codziennej pielęgnacji pacjenta. Regulacja wysokości stolika oraz kąta pochylenia blatu roboczego ułatwia w znacznym stopniu ich użytkownikom spożywanie posiłków, czytanie czy też korzystanie z urządzeń mobilnych. Stabilna podstawa stolika przyłóżkowego RUBENS 3 wyposażona jest w cztery koła, w tym dwa z możliwością indywidualnej blokady.

Najistotniejsze cechy produktu jakim jest stolik przyłóżkowy medyczny do posiłków Rubens 3 to:

  • Regulowana wysokość stolika – dzięki temu personel lub sam pacjent mogą dostosować wysokość do optymalnego poziomu. Poziom wysokości może być dostosowany do posiłków lub np. do czytania.
  • Regulowany kąt nachylenia blatu – jest to funkcja niezwykle pomocno i ceniona przez samych pacjentów. Przydaje się głównie w przypadku czytania ulubionych książek czy gazet. W połączeniu z regulacją wysokości można idealnie dopasować prezentowany stolik do wymagań pacjenta i danej sytuacji.
    Rama stolika wykonana ze stali lakierowanej proszkowo – gwarantuje wytrzymałość i bezproblemowe użytkowanie na długie lata. Zastosowanie takiej techniki wykończenia jest gwarancją odporności na uszkodzenia mechaniczne.
  • Elementy drewniane w kolorze bukowym – jak dostępne w naszej ofercie łóżka rehabilitacyjne kolorystyka jest uniwersalna, klasyczna, pasująca do wystroju placówek rehabilitacyjnych, medycznych, szpitalnych czy obiektów opieki.
  • Cztery koła jezdne, w których dwa z nich są z możliwością blokady. Gwarantuje to należyta mobilność oraz stabilność w przypadku zablokowania kół.

Warto zaznaczyć na znaczny kąt regulacji nachylenia blatu, który wacha się od 0° – 45°. Regulacja wysokości blatu jest w zakresie 770-1010 mm a ciężar całkowity stolika to 18kg. Jest to również gwarancją stabilności i potwierdzeniem zastosowania bardzo wytrzymałych materiałów.

Producent

Elbur

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stolik przyłóżkowy do posiłków RUBENS 3 ELBUR”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *