Wkład do łóżka dla seniora, regulowany PROMETAL ELBUR PB 532

7 300,00 

Potrzebujesz pomocy?

Nasi konsultanci chętnie Ci pomogą.

Porozmawiaj z konsultantem

9:00 – 17:00

Porozmawiaj z nami na czacie

Maksymalne obciążenie

Producent

Elbur, Prometal

Wymiary

Łóżko PB 532 składa się ze sprawdzonego stelaża łóżkowego PB 521 II oraz wysokiej jakości obudowy stojącej na masywnych drewnianych nogach. Wzornictwo tego modelu odpowiada najnowszym trendom i pozwala na harmonijne dostosowanie kolorystyki łóżka, dzięki czemu model ten znakomicie komponuje się z każdym otoczeniem. Łóżko PB 532 II oferowane jest jako pojedyncze łóżko lub występuje jako łóżko rehabilitacyjne podwójne w wielu wariantach kolorystycznych zabudowy.

Przeznaczenie i charakterystyka łóżka rehabilitacyjnego z pilotem ELBUR PB 532

Opisywany model łóżka elektrycznego na pilota posiada szczególną konstrukcję zewnętrzną, którą można dopasować kolorystycznie. Dzięki temu model ELBUR PB 532 wpisze się doskonale w zarówno klasyczne jak i nowoczesne wnętrza ośrodków opieki dziennej czy placówek rehabilitacyjnych. Przy prezentowanym modelu meble należy zwrócić szczególną uwagę na wymiary zewnętrzne takie jak długość 207cm, szerokość 119cm. Cechą szczególną jest zwiększony parametr dopuszczalnego, maksymalnego obciążenia do 160 kg. Tak więc ten model łóżka dedykowany jest nawet dla cięższych pacjentów.

Elementem zasługującym na szczególną uwagę jest możliwość elektrycznej zmiany wysokości leża w zakresie od 35 cm do 76 cm. Znacząco wpływa to na codzienne użytkowanie łóżka nie tylko dla samych pacjentów ale w szczególności dla personelu placówek opiekuńczych. Kolejnym ważnym parametrem jest możliwość regulacji leża odcinka pleców w zakresie od 0 do 70 stopni. Można zatem ustawić pacjentowi leże do idealnej i wygodnej pozycji siedzącej.

Maksymalne obciążenie

Producent

Elbur, Prometal

Wymiary

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wkład do łóżka dla seniora, regulowany PROMETAL ELBUR PB 532”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *