Duży wybór

Produkty sprawdzonych marek

Darmowa dostawa

Od 200 zł

Bezproblemowe zwroty

14 dni nabezłatny zwrot

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Gwarantujemy łóżka sterowane elektronicznie dobrej jakości. Jeżeli potrzebujesz łóżka dla osoby po wypadku lub tracącą możliwość poruszania się wynajem jest dla ciebie najlepszym wyjściem. Łóżko rehabilitacyjne zapewnia większy komfort dbania o chorego, zabezpiecza przed upadkami dzięki barierkom bocznym oraz zmniejsza ryzyko powstania odleżyn. Wynajem łózka wiąże się z koniecznością dokupienia materaca piankowego. Pomagamy również w uzyskaniu refundacji na materace przeciwodleżynowe wózki inwalidzki oraz niezbędny sprzęt pomocniczy.

Cennik

WAŻNE! Cena transportu obejmuje wniesienie łóżka do mieszkania oraz wyniesienie go po zakończeniu wypożyczenia, montaż na miejscu oraz szkolenie z użytkowania i konserwacji. Za wypożyczone łóżka nie pobieramy kaucji. Dodatkowo każde wypożyczone przez nas łóżko wyposażone jest w wysięgnik.  Nie pobieramy kaucji. 

łóżko rehabilitacyjne

Dodatkowe możliwości

Przy okazji dowozu łóżka mają Państwo możliwość bezpłatnego transportu innych produktów z naszego sklepu. Pomożemy Państwu uzyskać wszystkie niezbędne wnioski na zaopatrzenie refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Dzięki refundacji niezbędne produkty można dostać za darmo lub nabyć nawet 90% taniej.  Zapraszamy do lektury naszego poradnika refundacyjnego, z którego dowiesz się wszystkiego na temat refundacji.

Produkty refundowane przez NFZ

Poniżej przedstawiamy przykłady produktów, których zakup warto rozważyć przy wypożyczeniu łóżka. Najważniejszy z nich jest zestaw przeciwodleżynowy składający się z materaca oraz poduszki. Dzięki nim osoba leżąca ma mniejszą szansę nabawienia się odleżyn. Dodatkowo warto zakupić wózek inwalidzki. Jest to nieoceniona pomoc w transporcie, a przysługuje zupełnie za darmo! Jeśli osoba leżąca ma pewien poziom mobilności, można rozważyć balkonik lub podpórkę. Każda osoba leżąca potrzebuje również zaopatrzenia w środki chłonne, jak pieluchomajtki albo pieluchy anatomiczne czy podkłady. Całe zaopatrzenie dostarczymy bezpośrednio pod Twoje drzwi i pomożemy we wszelkich formalnościach. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 510 106 299.

Materac rurowy z kompresorem

Materac przeciwodleżynowy

Od 120 zł

Balkonik kroczący

Balkonik lub podpórka

Od 72 zł

Wózek inwalidzki

Nowy wózek inwalidzki

od 0 zł

Pieluchomajtki SENI Super zapinane na rzepy

Pieluchomajtki lub pampersy

od 0 zł

NFZ logo 1

Dodatkowe produkty do opieki

Jeśli nie chcesz czekać na możliwość refundacji lub chcesz mieć łóżko i akcesoria na własność możesz je kupić w naszym sklepie internetowym. Produktu przydatne w opiece nad osobą leżącą przedstawiamy poniżej.

  • 42101x42101x12

    Stolik przyłóżkowy EASY ASTON

    Stoliki przyłóżkowe 300,00  Wybierz opcje
  • Materac przeciwodleżynowy

Zamów łóżko do domu

Zadzwonimy w celu potwierdzenia zamówienia i terminu