Nasadka sedesowa z klapą AR-110 Armedical

110,00 

Potrzebujesz pomocy?

Nasi konsultanci chętnie Ci pomogą.

Porozmawiaj z konsultantem

9:00 – 17:00

Porozmawiaj z nami na czacie

Producent

Armedical

Nakładka sedesowa z klapą przeznaczona jest dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniami narządów ruchu, szczególnie tych, które mają problem z wstawaniem i siadaniem. Idealnie nadają się dla osób starszych jak również osób z artretyzmem, po operacji biodra, które mają problem z korzystaniem ze standardowej muszli klozetowej. Nasadka ułatwia i pomaga podczas codziennych czynności toaletowych.

Posiada system mocowań umożliwiający szybkie, łatwe oraz stabilne mocowanie jej na toalecie. Nakładka wykonana jest z wyprofilowanego tworzywa z powłoką łatwą w czyszczeniu i dezynfekcji. Zastosowany standard rozmiarowy umożliwia dopasowanie jej do większości toalet. Regulowane zaciski boczne gwarantują stabilne umiejscowienie nakładki na istniejącej toalecie.

Odpowiedni profil „wcięcie” w części przedniej zapewnia komfort użytkowania zarówno kobietom jak i mężczyznom. Dzięki wyposażeniu w pokrywę istnieje możliwość zamknięcia toalety w czasie gdy nie jest ona używana. Ergonomiczny kształt zapewnia komfort użytkowania.

Maksymalny udźwig 180 kg.

 

Parametr: Model AR-110
Szerokość zewnętrzna: 36,5 cm
Dlugość zewnętrzna: 40 cm
Szerokość otworu: 21 cm
Długość otworu: 26 cm
Wysokość: 15cm
Producent

Armedical

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Nasadka sedesowa z klapą AR-110 Armedical”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *