Duży wybór

Produkty sprawdzonych marek

Darmowa dostawa

Od 200 zł

Bezproblemowe zwroty

14 dni nabezłatny zwrot

Kategorie wpisów

Pomysł na prezent dla seniora

Czasem wybieranie prezentów świątecznych może okazać się wielkim wyzwaniem. Nie jesteśmy pewni, co danej osobie może przypaść do gustu, co może się przydać lub czego brakuje. Czekasz aż przyjdzie Ci do głowy odpowiedni pomysł na prezent dla seniora? Podpowiemy zatem, jakie produkty mogą się przydać starszym osobom w Twojej rodzinie.

Ciśnieniomierz

pomysł na prezent dla seniora

Ciśnieniomierz jest naszym seniorom niezbędny, aby sami mogli kontrolować swoje funkcje życiowe. Dlatego też jest to trafiony pomysł na prezent dla seniora. Urządzenia mogą być nadgarstkowe lub naramienne. Model Microlife BP B3 AFIB pozwala nam odczytać naszą akcje serca i poinformuje nas, gdy praca serca będzie nieregularna. Większość urządzeń posiada duży cyfrowy ekran ułatwiający osobom starszym i niedowidzącym na samodzielne odczytanie wyników. Jest użyteczny dla osób z nadciśnieniem, arytmią i innymi chorobami serca.

Profilowana poduszka ortopedyczna do spania

pomysł na prezent dla seniora

Ten produkt będzie bardzo przydatny dla osób cierpiących z powodu bólu kręgosłupa, bezsenności, lub napięciem nerwowym. Poduszka ortopedyczna QMED Standard Plus jest specjalnie wyprofilowana, tak aby dopasowywała się do kształtu głowy i szyi, co zapewnia duży komfort podczas snu. Można na niej spać zarówno na boku jak i na plecach. Poduszka wykonana z pianki jest zamknięta w dzianinowy, zapinany na suwak pokrowiec, który łatwo możemy wyprać.

Inhalator/Nebulizator

pomysł na prezent dla seniora

Często seniorzy cierpią na przewlekłe choroby układu oddechowego. Inhalator kompresorowy Microlife NEB 200 jest urządzeniem, które służy do rozpylania leków w aerozolu. Jest to prosta metoda na leczenie dolnych i górnych dróg oddechowych. Inhalator kompresorowy jest wygodny i przenośny, nadaje się do wszystkich typowych roztworów inhalacyjnych. Można go obsługiwać tylko jednym przyciskiem, dzięki czemu nawet osoby starsze nie będą miały problemu z obsługą.

Mata do akupresury

pomysł na prezent dla seniora

W warunkach domowych fajnym narzędziem może okazać się mata do akupresury, czyli pobudzania poszczególnych narządów w celu zachowania dobrego balansu w gospodarce hormonalnej . Jest dobrym rozwiązaniem dla osób które narzekają na bóle pleców czy głowy, problemy z trawieniem a nawet bezsenność. W modelu QMED Acupressure Set do zestawu jest dołączona poduszka z kolcami do stymulacji skóry głowy, a całość jest ładnie opakowana w materiałowy worek, dzięki któremu będziemy mogli zabrać matę ze sobą gdzie tylko chcemy.

Te i wiele innych produktów dla seniorów znajdziecie w naszym sklepie senioralny.pl

Więcej porad