Duży wybór

Produkty sprawdzonych marek

Darmowa dostawa

Od 200 zł

Bezproblemowe zwroty

14 dni nabezłatny zwrot

Stolik przyłóżkowy na kółkach dla chorego RUBENS 9 ELBUR

700,00 

Potrzebujesz pomocy?

Nasi konsultanci chętnie Ci pomogą.

Porozmawiaj z konsultantem

9:00 – 17:00

Porozmawiaj z nami na czacie

Producent

Elbur

Dostawa w piątek, 24 maja

Stolik RUBENS 9 to funkcjonalny stolik przyłóżkowy poprawiający znacząco komfort i jakość pielęgnacji w opiece długoterminowej. Stolik ten oprócz regulacji wysokości w zakresie od ok. 79 do 113 cm, posiada 7 stopniową regulację kąta pochylenia blatu w zakresie 0° – 45, co umożliwia korzystanie z niego po obu stronach łóżka. Dużą funkcjonalność i mobilność stolika zapewnia konstrukcja podstawy wyposażona w cztery koła, w tym dwa z możliwością indywidualnej blokady. Kolorystyka stolika dostosowana do serii łóżek rehabilitacyjnych ELBUR.

Prezentowany model produktu jakim jest stolik przyłóżkowy na kółkach dla chorego RUBENS 9 charakteryzuje kilka ciekawych i funkcjonalnych zalet. Są to między innymi:

  • Możliwość regulacji wysokości stolika w zakresie 77-113 cm. Tak znaczna regulacja pozwala dostosować stolik do wielkości pacjenta oraz przeznaczenia w danej chwili.
  • Możliwość regulacji nachylenia blatu w zakresie 0° – 45° – dzięki tak dużej regulacji kąta nachylenia zarówno pacjent jak i obsługa może dostosować stolik to danych wymagań sytuacji i pacjenta.
  • Rama stolika przyłóżkowego wykonana ze stali lakierowanej proszkowo. Takie rozwiązanie pozwala zagwarantować dużą odporność produktu na uszkodzenia. Taki stolik będzie można używać bezproblemowo przez długie lata.
  • Uniwersalna kolorystyka elementów drewnianych w kolorze bukowym. Polecany stolik przyłóżkowy Rubens 9 pasuje jako całość do produktów z kategorii łóżka rehabilitacyjne.
  • Regulowany obszar blatu o wymiarze 60 x 40 cm – bardzo przydatna opcja pozwalająca na dostosowanie wielkości blatu pod daną sytuację.
  • 4 kółka jezdne, w tym 2 z możliwością blokady. Mobilność i stabilność oraz solidna konstrukcja – tak w skrócie można określić prezentowany stolik.
Producent

Elbur

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stolik przyłóżkowy na kółkach dla chorego RUBENS 9 ELBUR”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *