Duży wybór

Produkty sprawdzonych marek

Darmowa dostawa

Od 200 zł

Bezproblemowe zwroty

14 dni nabezłatny zwrot

Kategorie wpisów

Pomysł na prezent dla seniora do 250 zł.

Święta to czas spędzany z bliskimi nam osobami. Możesz pokazać im, że zależy ci nie tylko na ich dobrym samopoczuciu, ale także na ich zdrowiu i życiu. Zamiast zastanawiać się nad bezużytecznymi prezentami okolicznościowymi, postaw na produkt, który będzie spełniał ważną funkcję. Prezentujemy 5 produktów, które świetnie sprawdzą się jako prezent dla seniora do 250 zł.

Ciśnieniomierz naramienny

prezent dla seniora do 250 zł

Ciśnieniomierz może okazać się niezbędnym narzędziem dla naszych seniorów, aby sami mogli pilnować swoich funkcji życiowych. Ciśnieniomierz odczytuje akcje serca. Urządzenia posiadają duży cyfrowy ekran ułatwiający odczytywanie wyników osobom starszym i niedowidzącym na samodzielne. Niektóre modele, takie jak Microlife BP B2 Basic, mają także funkcję informującą o możliwej arytmii. Jest użyteczny dla osób z nadciśnieniem, arytmią i innymi chorobami serca.

Pas lędźwiowo-krzyżowy

prezent dla seniora do 250 zł

Pas lędźwiowo-krzyżowy jest bardzo dobrym wsparciem dla osób, które dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej, zarówno w pracy jak i w domu. Wymusza on przyjęcie prawidłowej postawy. Modele takie jak Thuasne Access 0906 są wyprofilowane anatomicznie, a dzięki dodatkowym dociągom jeszcze dokładniej przylega do ciała. Pomocny przy bólach pleców, dyskopatii lub niestabilności kręgosłupa.

Profilowana poduszka ortopedyczna do spania

prezent dla seniora do 250 zł

Jeżeli nasz senior ma bóle kręgosłupa, napięcia nerwowe lub bezsenność, profilowana poduszka ortopedyczna jest produktem dla niego. Specjalnie wyprofilowana poduszka dopasowuje się do kształtu głowy i szyi, zapewniając komfort w czasie leżenia. Jest dostosowania do różnych pozycji spania, dzięki czemu można na niej spać na plecach oraz na boku. Model poduszki Qmed Standard Plus posiada łatwą do czyszczenia poszewkę dzianinową.

Balkonik aluminiowy

prezent dla seniora do 250 zł

Balkonik to sprzęt pomocniczo-rehabilitacyjny, przeznaczony dla osób niepełnosprawnych, ale nie tylko. Przydaje się także osobom ze schorzeniami narządu ruchu, które mają kłopot aby stać w pionie lub utrzymać równowagę podczas chodu. Może być także wykorzystywany podczas nauki chodzenia po przebytym zabiegu lub chorobie. Balkonik jest zrobiony ze wzmocnionej ramy aluminiowej co zapewnia solidne wsparcie. Niektóre modele, takie jak Armedical AR-008 można złożyć jednym przyciskiem i ma ergonomiczne uchwyty ułatwiające chwyt.

Dodatkowo na zakup balkonika można otrzymać refundację z NFZ (Narodowego Funduszu Zdrowia).

Mata do akupresury

prezent dla seniora do 250 zł

Mata do akupresury jest idealnym narzędziem do stymulacji punktów akupresury na ludzkim ciele w warunkach domowych. Akupresura pobudza poszczególne narządy odpowiedzialne za wydzielanie tzw. „hormonu szczęścia”. Pozwala na zachowanie hormonalnej równowagi w organizmie. Mata może okazać się pomocna przy bólach pleców, kręgosłupa, szyi, rwie kulszowej. Pomaga także przy słabym krążeniu, stresie, bezsenności czy problemach z trawieniem. Do modelu Qmed Acupressure Set dołączona jest poduszka z kolcami przy pomocy której stymulujemy twarz. Całość jest zapakowana w worek umożliwiający łatwe przenoszenie.

Te i wiele innych produktów dla seniorów są dostępne w ofercie naszego sklepu.

 

Więcej porad