Duży wybór

Produkty sprawdzonych marek

Darmowa dostawa

Od 200 zł

Bezproblemowe zwroty

14 dni nabezłatny zwrot

Wózek inwalidzki elektryczny Antar AT52304

5 000,00 

Potrzebujesz pomocy?

Nasi konsultanci chętnie Ci pomogą.

Porozmawiaj z konsultantem

9:00 – 17:00

Porozmawiaj z nami na czacie

Waga 35 kg
Kod Nfz

Typ wózka

Szerokość siedziska

Dostawa w piątek, 19 lipca

Dzięki zaawansowanej technologii, ten komfortowy środek transportu zapewnia niezależność i swobodę poruszania się. Wózek inwalidzki AT52304 z napędem elektrycznym firmy Antar ułatwia funkcjonowanie osobom z ograniczonymi możliwościami ruchowymi, w tym głównie osobom starszym i niepełnosprawnym.

Elektryczny wózek inwalidzki to ergonomiczne rozwiązanie, które zrewolucjonizowało codzienność osobom, które mają trudności w samodzielnym poruszaniu się. Model AT52304 wyposażony jest w silnik, umożliwiając tym samym lekkie i bezproblemowe przemieszczanie się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy zyskują nie tylko niezależność, ale także łatwiejszy dostęp do różnych miejsc i komfort w codziennym życiu.

Wózek inwalidzki elektryczny AT52304 waży jedynie 33,6 kg już z baterią przy nośności aż do 120 kilogramów. Łatwo można go złożyć, przez co nie zajmuje dużo miejsca w transporcie.  Użytkownicy doceniają go również za intuicyjne sterowanie, regulowaną prędkość, oraz łatwość obsługi. Na pulpicie sterowania znajduje się wskaźnik naładowania baterii, regulacja prędkości, a także klakson oraz włącznik/wyłącznik wózka.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, wózki elektryczne AT52304 są również lekkie. Ergonomiczne siedzisko oraz spore możliwości regulacji sprawiają, że użytkownik może cieszyć się komfortem nawet podczas dłuższych podróży. Model ten posiada uchylne i demontowalne podnóżki, podłokietniki. Na plus jest również zastosowanie wytrzymałych baterii litowo-jonowych.

Wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym firmy Antar oferują również zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Model wyposażony jest w kółka anty-wywrotne oraz amortyzowane widelce przednich kół, zwiększające poczucie komfortu. To gwarantuje nie tylko sprawne poruszanie się, ale także pewność, że urządzenie jest solidne i niezawodne. W zestawie znajduje się ładowarka.

Waga 35 kg
Kod Nfz

Typ wózka

Szerokość siedziska

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wózek inwalidzki elektryczny Antar AT52304”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *