Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/home/effiom/domains/senioralny.pl:/tmp:/var/tmp:/home/effiom/.tmp:/home/effiom/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/effiom/domains/senioralny.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61
Ortezy I Stabilizatory - Senioralny.pl

Kategoria produktu

Kategoria: Ortezy i stabilizatory

Kontuzje są bardzo częstym zjawiskiem, przy którym liczy się szybka reakcja. Nie zawsze są one bardzo poważne i wystarczy jedynie tymczasowe usztywnienie. Do tego właśnie świetnie sprawdzają się ortezy i stabilizatory. Wybiera się je w zależności od charakteru urazu. Ich zadaniem jest ustabilizowanie kontuzjowanego stawu i są dobrą alternatywą dla szyny gipsowej. Powstrzymują postępowanie kontuzji i pozwalają na szybszy powrót do sprawności i aktywności.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment, więc każdy łatwo wybierze odpowiednią ortezę dla siebie. Posiadamy zarówno ortezy stawu skokowego, stawu biodrowego czy barku lub kolana, a także kołnierze ortopedyczne i pasy lędźwiowe. Na poszczególne ortezy można uzyskać refundację z NFZ.

Wybierz producenta
Wybierz producenta
Filtruj wg ceny