Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/home/effiom/domains/senioralny.pl:/tmp:/var/tmp:/home/effiom/.tmp:/home/effiom/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/effiom/domains/senioralny.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61
Poduszki Ortopedyczne - Senioralny.pl

Kategoria produktu

Kategoria: Poduszki ortopedyczne

Sen jest podstawą regeneracji naszego organizmu, a osoby cierpiące na dolegliwości związane ze zwyrodnieniami kręgosłupa często nie mogą przespać nocy. Świetnym rozwiązaniem w tej sytuacji mogą okazać się poduszki ortopedyczne, które zredukują ból. Sprawdzą się również w przypadku pracy siedzącej, która zajmuje większą część dnia. Warto zadbać o to, by obie te czynności były satysfakcjonujące i dobre dla zdrowia.

W ofercie posiadamy poduszki do spania, które dopasowują się do krzywizn kręgosłupa i pozwalają zachować relaksacyjną pozycję, poduszki do siedzenia, których przeznaczeniem jest odciążenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa i korygowanie wad postawy oraz poduszki przeznaczone do podróży, które stabilizują odcinek szyjny kręgosłupa i utrzymują jego właściwą pozycję.

Wybierz producenta
Wybierz producenta
Filtruj wg ceny