Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/home/effiom/domains/senioralny.pl:/tmp:/var/tmp:/home/effiom/.tmp:/home/effiom/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/effiom/domains/senioralny.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61
Wkładki Ortopedyczne - Senioralny.pl

Kategoria produktu

Kategoria: Wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne to sprzęt służący do korekcji wad i leczenia schorzeń stóp. Dobrze dobrane wkładki mają za zadanie stabilizować stopę, amortyzować wstrząsy podczas chodzenia i podniesienie jego komfortu. Sprawiają, że zmniejsza się ból stóp i kolan, a dodatkowo redukują przeciążenie stawów i ustawiają stopę tak, by jej położenie podczas chodzenia było właściwe.

Wkładek ortopedycznych najczęściej używają osoby, które cierpią na płaskostopie. W tej sytuacji wkładki podpierają stopę podczas chodzenia i odciążają stawy.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno wkładki pełne, które gwarantują mocne wsparcie stopy, półwkładki do butów zapobiegające przesuwaniu się stopy do przodu i podwyższające ułożenie kończyn dolnych oraz wkładki przeznaczone dla dzieci, które można także stosować profilaktycznie w okresie intensywnego wzrostu dziecka.

Wybierz producenta
Wybierz producenta
Filtruj wg ceny